Skup się na nim

Payload nie jest obdarzony miłością na jaką zasługuje. Wiele drużyn zostawia go w samotności goniąc za przeciwnikiem bądź próbując zrobić jakąś zasadzkę. Zdecydowanie za bardzo skupiamy się na zabójstwach zapominając o fakcie że dopchanie ładunku jest kluczem do zwycięstwa.

 
Pamiętaj że nigdy nie wygrasz gry samotnie mając dużo eliminacji. Co prawda jeśli Ty bądź Twoja drużyna macie wysoki współczynnik KDA, znaczy to że radzicie sobie bardzo dobrze lecz jeśli jest to jedyne co macie mecz prawdopodobnie zakończy się porażką. Doprowadzenie ładunku do wyznaczonego punktu powinno być Twoim głównym celem.
Może Cię do tego zmotywować chociażby ta piosenka:

 
Więc nie martw się małą ilością zabójstw. Jeśli przez Twoje poświęcenie możecie wygrać teamfight to zrób to nie przejmując się śmiercią, to gra drużynowa a sukces czasami wymaga poświęceń. Jeżeli widzisz że twój przeciwnik ucieka mając mało życia ale jesteś jedyną osobą na polu bitwy, lepiej go zostawić i przepchnąć ładunek o kolejne kilkadziesiąt metrów niż ślepo biec za zabójstwem. Co prawda twoje statystyki nie będą tak zadowalające lecz zwycięstwo uszczęśliwi Cię jeszcze bardziej.

Similar Posts