Zbliża się święto wszystkich maniaków fantastyki!

Na samą myśl o zbliżającym się Pyrkonie przepełnia mnie podekscytowanie! Od 18 do 20 maja będziecie mieli okazje odwiedzić najlepszy konwent dla maniaków fantastyki w Polsce!

Dla takich freaków jak ja jest to magiczny okres kiedy mamy okazję zachłysnąć się baśniową atmosferą i oddać się szaleństwu zakupów gadżetów z ulubionych filmów, gier czy komiksów.

Atrakcji dla wszystkich jest mnóstwo i na próżno próbować je zliczyć, lecz dziś chciałbym Wam przybliżyć te związane z nami i Overwatchem.

Meetup Overwatchowych Cosplayerów

Jeśli macie swój cosplay to meet ten będzie dla Was świetną okazją do poznania nowych ludzi z taką samą pasją, spędzenia wspólnie czasu i pstryknięcia sobie kilku wyczesanych fotek.

Nie martwcie się jeśli na Pyrkon wybieracie się w ”cywilu”. Na spotkanie wpaść możecie bez problemu, i raczej nikt się nie obrazi jeśli poprosicie o wspólną fotkę 😉

Całe przedsięwzięcie organizują WilkosplayMad Hatter’s workshop a zgłosić zainteresowanie, potwierdzić obecność czy sprawdzić konkretną lokalizacje meetu możecie wchodząc na stronę wydarzenia na facebooku.

Akcja jest zaplanowana na sobotę około godziny 12.

Zdjęcia z zeszłorocznego meeta autorstwa ”Pana Andrzeja”

Meetup z ekipą z Omnika i LHC

Na konwent wybiera się również część ekipy z Omnika. Na pewno będziecie mieli okazję nas złapać na spotkaniu cosplayerów w którym również weźmiemy udział, jak również przez cały okres trwania konwentu będziemy snuć się gdzieś między halami.

Wśród osób które na pewno zastaniecie na miejscu będę ja (Hasin4K), Batoila, Inny, JakubJanusz, Adameczko, Only, i wielu graczy współtworzących naszą społeczności na TeamSpeaku. Śledzić przebieg konwentu z nami możecie na moim snapie (hasin047) jak i moim profilu na fb (klik tutaj).

Z chęcią zamienimy słowo na jakiś fajny temat i zbijemy piątkę z każdym chętnym. Na samym konwencie możecie zostać wprowadzeni do naszej społeczności w wyjątkowy sposób; zamiast zza ekranu będziecie mieli okazje poznać innych graczy twarzą w twarz.

Widzimy się w maju 😀

Similar Posts