Nowa bohaterka już na serwerach

Zaprezentowana podczas Blizzconu dwudziesta dziewiąta postać właśnie odnalazła swoją drogę na serwery gry.

Ponadto na oficjalnym kanale Overwatch pojawił się nowy Developer Update omawiający pokrótce nową bohaterkę zarówno od strony gameplay’u jak i jej historii.

 
Warto zwrócić uwagę na to że w opublikowanej wcześniej animacji ”Starzy znajomi” Ashe przy zegarach na motocyklu miała przymocowane wspólne zdjęcie z McCree. Doprowadziło to rozprowadzania spekulacji wskazujących na to że ta dwójka w przeszłości była parą.

Co ciekawe do sytuacji postanowił się ustosunkować główny twórca lore gry Micheal Chu.

Z słów Michaela jasno wynika że tej dwójki nigdy nie łączyła aż tak serdeczna relacja na jaką liczyła część fanów. Kto wie może w przyszłości zobaczymy jakieś pociągnięcie tego wątku, na dzień dzisiejszy jednak temat jest klarowny.

Jeszcze więcej o bohaterce możecie dowiedzieć się czytając jej lore zamieszczone w języku polskim na oficjalnej stronie gry.

Gameplay

Jako że Ashe już zawitała na serwery PTR każdy z Was może samodzielnie przetestować nowego czempiona. Dla tych jednak którzy tej możliwości nie mają zamieszczamy poniżej fragment gameplayu prosto z Blizzconu.

 
Jakie odczucia towarzyszą Wam w związku z nową bohaterką? Jak myślicie wpasuje się w obecną metę czy zupełnie wywróci ją do góry nogami? Zachęcamy do wypowiedzi w komentarzach.

Similar Posts