Liga powraca

Po prawie rocznej przerwie powracamy z odświeżonym trzecim sezonem OverOmnic League.

Wysłuchaliśmy Waszych komentarzy, wybadaliśmy co cieszyło się waszym uznaniem, a co sprawiało Wam problemy. Postaraliśmy się zrobić wszystko co w naszej mocy, by trzeci sezon był jeszcze lepszy!

W przeciwieństwie do poprzednich dwóch sezonów udział może wziąć zupełnie każdy, bez względu na to w jakiej randze się znajduje.

Turniej został podzielony na trzy Tiery tak, by drużyny trafiały na oponentów o możliwe najbardziej zbliżonym poziomie umiejętności. Do ligi, podobnie jak w przeszłości można zapisywać się pełnym składem, bądź jako wolny strzelec szukający zespołu.

 

Przebieg turnieju, regulamin i zapisy

Czas odpowiedzieć na najważniejsze pytania: jak trafić do naszego turnieju? Jak będzie przebiegała liga? Jakie wymagania muszę spełniać by móc się zakwalifikować?

Szczegółowy regulamin, wszelkie informacje odnośnie przebiegu zawodów i zapisów, jak również dane kontaktowe, odnajdziecie na naszym forum. Możecie się na nie dostać klikając tutaj, bądź klikając w panel forum u góry strony. Śpieszcie się jednak, gdyż liczba miejsc w turnieju jest ograniczona!

W oczekiwaniu na start zawodów możecie dołączyć na naszego Discorda klikając tutaj. To tam odnajdziecie najszybciej wszelakie informacje na temat turnieju.

Similar Posts