Witamy w naszym świecie!

Od początku istnienia naszego portalu przyświecała nam pewna idea. Zawsze chcieliśmy stworzyć przyjazną, pozbawioną toksyczności społeczność graczy w której każdy odnajdzie nie tylko kompana do gry lecz prawdziwych przyjaciół.

Jak do tej pory nasza misja idzie w dobrym kierunku, dlatego również Ciebie czytelniku zapraszamy do zanurzenia się w naszą pełną wspaniałych ludzi społeczność.

Każdy z Nas położył swoją cegiełkę byśmy dzisiaj mogli dostarczać dla Was newsy z gry, filmy na youtubie, streamy czy niedawno powstałą OverOmnic League. Możesz być częścią tego wszystkiego! Wbij na naszego Discorda, poznaj świetnych ludzi i odnajdź się w naszym własnym malutkim świecie.

Ekipa z Omnika

W taki żartobliwy nawiązujący do nazwy naszej strony sposób określamy wszystkich tych którzy współtworzą dla Was to miejsce. Poniżej postaramy się przybliżyć Wam naszych twórców.

Hasin4K

Założyciel, główny pomysłodawca portalu i większości powstałych tu przedsięwzięć. Na co dzień pracuje nad tym by każdemu było dobrze w naszej dynamicznie rozwijającej się społeczności. Czasem streamuje na swoim prywatnym kanale na twitchu, lecz częściej możecie go usłyszeć komentującego trwającą obecnie OverOmnic League. Prawie zawsze dostępny na Discordzie, zawsze gotowy pomagać odnaleźć się nowym członkom w naszym środowisku.

EveryN

Grafik portalu. Bez niego to miejsce by nie powstało, zawsze się zjawia gdy potrzebna jest jego pomoc. To z pod jego ręki wyszło logo naszego portalu, logo ligi i wiele innych prac które znajdziecie w każdym zakątku naszego portalu. W OverOmnic League startował w pierwszym sezonie z ”Drużyną Totalnej Porażki” w drugim zaś z ”Normie E-Sports”.

Godyr

Administrator Discorda, jeden z pierwszych członków naszej społeczności. Godyr choć młody udowadnia że wiek nie jest przeszkodą w byciu dojrzałym członkiem społeczności. Z chęcią wprowadzi w naszą społeczność każdego zainteresowanego. W OverOmnic League startował w pierwszym sezonie z ”Saint’s Gang” w drugim zaś z ”Noon At Moon”

Denx

Administrator Discorda, członek naszej społeczności od ponad dwóch lat. Denx jest naszą złotą rączką. Gdy przychodzi czas by coś stworzyć bądź naprawić zawsze jest na miejscu chętny i gotowy do pracy. W OverOmnic League startował w pierwszym sezonie z ”Saint’s Gang” w drugim zaś z ”Noon At Moon”

Shaline

Moderatorka Discorda. Shaline względem reszty administracji znacznie później dołączyła do naszej społeczności ale w żaden sposób jej to nie przeszkadza. Zazwyczaj pogodna, ciągle siedząca na ds’sie i grająca dziewczyna. W OverOmnic League startowała w pierwszym sezonie z ”Saint’s Gang” w drugim zaś z ”Noon At Moon”

Eliash

Streamer/Youtuber. Eliash już od roku dostarcza Wam filmy związane z Overwatchem. Czy to omówienie zmian balansu czy też parodie postaci wszystko to odnajdziecie na jego kanale. Od pewnego czasu również zajmuje się komentowaniem OverOmnic League.

Dżerry

Streamer/Youtuber. Dżerry podobnie jak Eliash zajmuje się dostarczaniem Wam kontentu z środowiska gry. Również zajmuję się streamowaniem i komentowaniem OverOmnic League.